Uzaktan eğitim ile yüksek öğreniminizi tamamlayabilir, diploma sahibi olabilirsiniz!

Sevgili Öğrenci adayımız!

Sitemizden çıkış yapmak üzeresiniz! Dilerseniz ön başvurunuzu yapın, sizi hemen bilgilendirelim..
×

Hakkımızda

Devletlerin Üniversitesi, St. Clements University Grup Turks and Caicos Adaları Resmi Üniversitesine,

 • United Kingdom (İngiltere - Birleşik Krallık) gruba bağlı resmi devlet tescilli bir üniversiteye,
 • İsviçre - Lozan'ın Uluslararası akredite St. Clements University Grup Üniversitesine, It has a Campus Learning Centre in Mogadishu in conjunction with the Centre for Training and Consultancy),
 • Bir Niue Hükümeti St. Clements University Grup Üniversitesine (St Clements University Higher Education School - Niue - South Pacific),
 • T&C Registration Number E. 14905 tescil numarası ile bir UNESCO diplomalı üniversiteye (The International Association of Education for World Peace, a body with UNESCO observer status, in 1997 gave St Clements University a Diploma),
 • Yemen'deki yerel ismi ile bir hükümet üniversitesi olarak Hadhramout University - Yemen'e,
 • Somali Hükümeti St. Clements University Grup resmi Üniversitesine (St. Clements University Grup is accredited by the Transitional Federal Government of Somalia,
 • Irak ve Ukrayna'nın en saygın Üniversitesine, Çin Hükümeti resmi tescilli bir St. Clements University Grup Üniversiteye,
 • Nijerya, Malezya ve Benin, Lagos'un akredite St. Clements University Grup Uluslararası Üniversitesine,
 • İran Hükümeti Al-Al-Bait International University resmi temsilciliği ve ortağı bir Üniversiteye,
 • Suriye Eğitim Bakanlığı'nın tescil ettiği, St. Clements University Grup üniversitesine,

dünyanın çeşitli ülkelerinde 90'dan fazla kampüsü olan, tek uluslararası akredite ve Hükümet/Eğitim Bakanlıkları ile Yüksek Öğretim Kurumları onaylı St. Clements University Grup, St. Clements Üniversitesi'ne hoş geldiniz.

St. Clements ismi, İngiltere Kraliçesi tarafından, Üniversitemiz ilk olarak Turks&Caicos Adalarında tescil edildiğinde, Sayın Rektörümüze tavsiye edilmiş bir isimdir.

St.Clements University 1995 yılında kurulduğundan beri dünyadaki tüm ülkelere yayılmaya devam etmektedir, Turks and Caicos Adaları Hükümeti Resmi Üniversitesidir (The Turks and Caicos Islands, being a British Colony, their highest Court of Appeal is the Privy Council). İngiltere Hükümeti Yüksek Öğretim Konseyi tarafından onaylanmıştır (The Privy Council has ruled on numerous occasions, that if an organisation is called a University, it can issue degrees. Thus on the 16th of March, 1995 St. Clements University was registered as a University company in the Turks and Caicos Islands).

St Clements University, derecelerini öğrencilerine gerçek ve diplomada kalmayacak bir şekilde temin eden, en kolay, etkin ve pratik şekli ile öğrencilerine üst seviye öğrenim sunan Uluslararası bir üniversitedir. Uluslararası derecelerini sürekli olarak ulusal ve uluslararası akredite kurumlarına kabul ettirmeye devam etmektedir. St. Clements University dünyanın en hızlı akreditasyon ve kampüsleşme zincrindeki üniversitesidir.Hedeflerimiz

Hedeflerimiz

St Clements University olarak hedeflerimiz...

tamamını okuyun!

Misyonumuz

Misyonumuz

St Clements University olarak misyonumuz....

tamamını okuyun!

Vizyonumuz

Vizyonumuz

St Clements University olarak vizyonumuz...

tamamını okuyun!

 • Lisans Programları

  Üniversitemiz lisans programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Master Programlarımız

  Üniversitemiz master programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Doktora Programlarımız

  Üniversitemiz doktora programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster
 • Sertifika Programları

  Üniversitemiz sertifika programları, kendinize iyi bir gelecek hazırlamanız için gerekli tüm imkanları ile destek olmakta!..

  tümünü göster

415

Mezun Öğrenci (TR)


2216

Kayıtlı Öğrenci (TR)


158105

Mezun (Genel)

Üniversite Hedeflerimiz!

Hedeflerimiz

St Clements University, derecelerini öğrencilerine gerçek ve diplomada kalmayacak bir şekilde temin eden, en kolay, etkin ve pratik şekli ile öğrencilerine üst seviye öğrenim sunan Uluslararası bir Üniversite’dir ve Uluslararası derecelerini sürekli olarak ulusal ve uluslararası akredite kurumlarına kabul ettirmeye devam etmektedir..

Üniversitemiz dünyanın en hızlı akreditasyon ve kampüsleşme zincirindeki üniversitesidir. Akademik çalışmalarımız her geçen gün mezun ve akademisyenlerimizin sayıları ile paralel artmaktadır. Sadece Türkiye için yayınladığımız kitaplarımızın adedinin arttığını görmemiz ve bunların Üniversitemiz yanında öğrencilerimizin ismini taşıdığını ve hatta bunların tarafımıza ithaf edilmeleri, o akademik çalışmalara imza atmak, o bilimsel çalışmalarda yönlendirici ya da bir nebze katkı sahibi olmak ve ismimizi görmek sevinç ve gurumuzu arttırmaktadır.

Uzaktan eğitim ile yüksek öğreniminizi tamamlayabilir, diploma sahibi olabilirsiniz!

Çağrı Merkezi

(0850) 242 0256